امداد کرج 24
امداد خودرو کرج و مکانیک سیار

امداد خودرو اندیشه – یدک کش اندیشه

امداد خودرو اندیشه - یدک کش اندیشه

امداد خودرو اندیشه با تمامی امکانات لازم برای ارائه خدمات خودرویی در محل اعلام آمادگی میدارد. همیشریان و مسافران گرامی برای ارتباط با تیم امداد کرج 24 برای دریافت خدمات لازمه می توانند از اطلاعات زیر استفاده کنند.

شماره امداد خودرو اندیشه

تلفن های ارتباطی با تیم ما: 09102675198، هم اکنون و در هر ساعتی از شبانه روز که این نوشته را می خوانید و نیازمند اعزام تیم ما هستید با شماره مورد نظر تماس بگیرید تا خدماتمان را به شما ارائه کنیم.

آشنایی با شهر اندیشه

شهر جدید اندیشه دارای 6 فاز اصلی می باشد. اکثر فاز های این شهر از نظر بافت به صورت جدید طراحی و ساخته شده اند. شرایط و موقعیت مناسب اندیشه باعث شده است تا تنوع این شهر به سمت تجاری بودن رفته باشد.

آمار ساکنین شهر اندیشه بر اساس آمارگیری سال 1395 چیزی حدود 116063 نفر می باشد و مساحت این شهر چیزی حدود 1495 هکتار است.

این شهر از نظر مسیرهای جاده ای به صورت سریع و راحت از طرف تهران، کرج و دیگر شهرهای اطراف قابل دسترسی است.

خدمات امداد خودرو اندیشه

هر تیم و سازمانی خدماتی ارائه می کند که برای مشتریان بسیار مهم است بدانند آیا این خدمات جواب نیاز آنان را خواهد داد یا خیر. در ادامه برخی از خدمات امداد خودرو کرج که در شهر اندیشه ارائه می شوند را نام خواهیم برد.

1- حمل و انتقال خودور: ساده ترین و اصلی ترین خدماتی که یک تیم امدادی در حوزه خودرو باید بپذیرد حمل و انتقال خودرو از هر محلی به دیگر محل ها مانند: منزل، تعمیرگاه، نمایندگی و… می باشد.

2- تعمیر در محل: تیم ما با داشتن بهترین تعمیرگاه در کرج به صورت سیار و ثابت خدمات تعمیر خودرو را برای انواع خودرو در برندها و مدل های مختلف ارائه می کند.

3- تامین سوخت: یکی از مشکلات بسیار زیادی که ممکن است در نقاط مختلف جاده ای اتفاق بیفتد اتمام سوخت خودرو می باشد. از مهمترین وظایف تیم ها تامین سوخت مورد نیاز خودروی در راه مانده است.

4- ارائه دیگر خدمات: بسیاری دیگر از خدمات امداد خودرو وجود دارند که می توانید با برقراری ارتباط طبق نیازتان هرکدام از آن ها را دریافت کنید.

چرا امداد خودرو اندیشه؟

برای انتخاب خدمات هر تیمی لازم است تا با توجه به کیفیت خدمات و مزایای آن با خیال راحت نسبت به تصمیم گیری از استفاده اقدام کنیم. در ادامه برخی از دلایل انتخاب تیم emdadkaraj24 را نام خواهیم برد.

1- قیمت مناسب و مشخص: تیم ما برخلاف بسیاری دیگر از افراد و تیم هایی که خدمات مشابه را ارائه خواهند کرد، قیمت مصوب و مشخص شده را برای انجام کار در نظر خواهد گرفت.

2- سرعت در ارائه خدمات: از اصول مهم خدمات رسانی جاده ای سرعت در ارائه خدمات است. ما به صورت سریع در نقطه مورد نظر حضور خواهیم یافت.

3- دانش و تخصص کافی: تعمیرکاران تیم ما از دانش کافی جهت تعمیر خودروهای مختلف بهره میبرند. ما تیم کاملی از تعمیرکاران حرفه ای را گرد هم آورده ایم.

4- تمام وقت و در دسترس: آمادگی کامل در هر روزی از تقویم و هر ساعت از شبانه روز از موارد مهم و ویژه است. دسترسی به ما در هر لحظه ممکن می باشد.

 

در پایان امیدواریم که هیچ مشکلی برای شما و خودرویتان پیش نیاید، اما در صورت وجود هرگونه مشکل خودرویی تیم ما در کنار شماست.

تماس با کارشناس