امداد کرج 24
امداد خودرو کرج و مکانیک سیار

ثبت نام لاستیک دولتی پراید

ثبت نام لاستیک دولتی پراید

به گزارش امداد خودرو کرج، برخی از کالاها با توجه به نرخ ارز در کشور ما قیمت ثابتی ندارند و با بالا رفتن قیمت دلار هزینه خرید آن ها نیز افزایش پیدا می کنید. دولت برای کمک به مردم با تعیین نرخ دولتی و پرداخت بخشی از هزینه خرید این کالاها آن ها را به صورت محدود و با عنوان دولتی در اختیار مردم قرار می دهد. لاستیک خودرو نیز یکی از این کالاها است که بخشی از هزینه را دولت و بخشی از آن را خریدار پرداخت می کند.

با توجه به اینکه سودجویان از این روش ها برای کسب درآمد استفاده می کنند افراد لازم است تا برای تهیه لاستیک دولتی ثبت نام کنند، به همین دلیل ما در این بخش آموزش ثبت نام لاستیک دولتی پراید را منتتشر کرده ایم.

ثبت نام لاستیک دولتی پراید

تهیه و ثبت نام لاستیک دولتی پراید به دو روش امکان پذیر است، این روش ها حضوری و غیرحضوری هستند که در ادامه هر یک را جداگانه بررسی می کنیم.

ثبت نام و خرید حضوری لاستیک دولتی

اگر می خواهید حضورا برای تهیه و خرید لاستیک اقدام کنید لازم است تا با دریافت آدرس نمایندگی های شرکت هایی که در ایران به ساخت تایر فعالیت دارند در محل مورد نظرتان به آن ها مراجعه کنید و درخواست خود را ارائه کنید.

آدرس نمایندگی هر شرکت را می توانید با جستجوی (“آدرس نمایندگی های شرکت …” به جای … نام شرکت تایر سازی را بنویسید) در اینترنت پیدا کنید.

ثبت نام و خرید اینترنتی لاستیک دولتی پراید

از بی دردسر ترین روش های ثبت نام لاستیک این است که به صورت غیرحضوری و اینترنتی اقدام به این کار کنید.

شما لازم است تا به سامانه kala.ntsw.ir درخواست خود را ثبت کنید. (ساعات فعالیت این سامانه پس از ورود به آن نمایش داده می شود، که معمولا ساعت فعالیت در روزهای کاربی به صورت 09:30 و 15:30 می باشد.)

پس از ثبت درخواست در این سامانه معمولا لازم است شما با در دست داشتن اصل سند خودرو و فیش رزرو دریافتی از سامانه به عاملین فروش مشخص شده مراجعه کنید.

سوالات متداول

چرا باید از برای لاستیک دولتی ثبت نام کنیم؟

دلیل ثبت نام این است تا افراد نتوانند بیش از حد مشخص شده نسبت به دریافت لاستیک دولتی اقدام کنند.

چه میزان مبلغی از قیمت لاستیک توسط دولت پرداخت می شود؟

درصد پرداختی دولت برای لاستیک ها چیزی بین 10 الی 35 درصد می باشد که از طرف دولت پرداخت و از هزینه پرداختی شما کم خواهد شد.

تماس با کارشناس